کتابخانه دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول
بازدیدکنندگان:

کل بازدیدکنندگان: نفر
بازدیدکنندگان امروز: نفر
منابع:

کل منابع : جلد
کتاب فارسی : جلد
کتاب لاتین : > جلد
پايان نامه هاي چاپي فارسي : جلد
مقالات :جلد
اعضا و کاربران:

کل اعضا : نفر
اعضا فعال : نفر

کاربران برخط : نفر
عضو شدگان امروز : نفر


نحوه ورود و خروج در پورتال کتابخانه

 

جهت دسترسی به سیستم کتابخانه و دسترسی به امکاناتی که برای هریک از اعضاء اختصاص داده شده، لازم است با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید .  در پایان کار با سیستم، حتما روی گزینه خروج کلیک نمایید تا از سیستم خارج شوید.

راهنمای امانت، تمديد و رزرو                                 

کليه مراحل جستجو، تمديد و رزرو توسط کاربر انجام می پذيرد.

   پس از یافتن مدرک مورد نظر از طریق روشهای مختلف جستجو (سریع، ساده و یا پیشرفته)و نمایش نتایج جستجو، برای رویت اطلاعات بیشتر مدرک مورد نظر خود، گزینه جزئیات را کلیک نمایید.

  •  برای اطلاع از موجود بودن و یا امانت بودن مدرک، گزینه محل نگهداری را کلیک نمایید.
  •  در صورت موجود بودن مدرک، شماره راهنمای آن را بطور کامل یادداشت نموده و به متصدی میز امانت تحویل داده و در صورت امانت بودن، می توانید آنرا رزرو نمایید.
  •  هر دانشجو در مقطع کارشناسی فقط می تواند سه کتاب و هر یک را به مدت 15 روز امانت بگیرد. و در صورت نیاز آنها را تا پنج مرتبه و هر بار به مدت 10 روز ( در صورتی که توسط شخص دیگری رزرو نشده باشد) تمدید نماید و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد فقط می تواند پنج کتاب و هر یک را به مدت 25 روز امانت بگیرد. و در صورت نیاز آنها را تا پنج مرتبه و هر بار به مدت 15 روز ( در صورتی که توسط شخص دیگری رزرو نشده باشد) تمدید نماید. این امر (تمدید مدرک) از سه روز مانده به تاریخ بازگشت مدرک، امکان پذیر می باشد.
  •  افرادی که مدارک امانتی خود را در موعد مقرر تحویل ندهند، به ازای هر روز  1000 ریال جریمه خواهند شد و در صورتی که مجموع جرایم دیرکرد این افراد به100 روز یا 100000 ریال برسد تا زمان پرداخت جرایم، عضویت وی غیر فعال خواهد شد.پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.